IV Конгрес НАМ, день перший. Про те, якими мають бути українські медіа завтра та про їхні проблеми сьогодні

24, 25 травня у Києві відбувся IV Конгрес Незалежної асоціації телерадіоМовників. За два дні його учасники отримали змогу відвідати 18 секцій на різну тематику: від тенденцій розвитку медіа законодавства та аналізу змін у новому Податковому Кодексі, що стосуються ЗМІ до останніх результатів основних медіа досліджень. Секції  першого дня Конгресу стосувалися медіа менеджменту та технологічних питань.

 

Про наповнення телеканалів, просування інформаційного продукту та сучасні управлінські стратегії. Другий день Конгресу НАМ

 Секції  другого дня Конгресу стосувалися медіа контенту, медіа менеджменту та реклами.

Марина Ставнійчук – почесний гість IV Конгресу НАМ

Почесним гостем IV Конгресу Незалежної Асоціації теледаріоМовників стала Марина Ставнійчук, радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України відкриє IV Конгрес НАМ

24 травня 2011 року відбудеться відкриття IV Конгресу Незалежної Асоціації теларадіоМовників. Почесним гостем на Конгресі стане Акімова Ірина Михайлівна, перший заступник Глави Адміністрації Президента України. Ірина Михайлівна виступить із доповіддю на тему: «Роль телерадіомовлення в сучасному українському суспільстві». Початок доповіді о 12.00 год.

Телебачення без телеканалів. Компанія «Алкатель-Лусент Україна» під час IV Конгресу НАМ розповість про технологічні інновації

 Партнером IV Конгресу Незалежної асоціації теларадіоМовників стала компанія «Алкатель-Лусент Україна» – постачальник рішень для мереж мобільного, фіксованого та корпоративного зв’язку.


Секції

Взяти участь
Організатор:
Партнери:
За підтримки:
Генеральний телевізійний партнер:
Генеральний медіа партнер:
Офіційний медіа партнер:
Інформаційні партнери: