«День радіо» на V Конгресі НАМ

В рамках V Конгресу Незалежної Асоціації телерадіомовників, який відбудеться 23-24 травня 2012 року в Києві, в Українському Домі, 24 травня відбудеться «День радіо» - низка секцій, присвячених актуальним питанням радіоіндустрії України та світу.

Чи можлива синергія влади і медіа під час виборів?

23-24 травня в Києві пройдуть щорічні всеукраїнські збори телерадіокомпаній – V Конгрес НАМ. Відкриватиме захід  Ганна Герман, радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань. Доповідь почесного гостя буде присвячена питанням взаємодії медіа і влади у виборчому процесі.


V Конгрес НАМ: переймаємо досвід від експертів з Люксембурга та Великобританії

 Головними іноземними гостями  V Конгресу НАМ  стануть провідні медіа-експерти радіо і телебачення з Люксембурга та Великобританії.

V Конгрес НАМ: усі сучасні аспекти діяльності радіо та телебачення України

Два дні, чотири конференції, 15 панельних дискусій, а також  презентації та круглий стіл відбудуться 23-24 травня 2012 року в Українському Домі у рамках V Конгресу Незалежної Асоціації телерадіомовників.

 

Фотопідсумки IV Конгресу НАМ

 Фотозвіт з IV Конгресу Незалежної Асоціації телерадіоМовників, який відбувся 24-25 травня 2011 у рамках Київського Міжнародного Телеярмарку

Секції

Взяти участь
Організатор:
Партнери:
За підтримки:
Генеральний телевізійний партнер:
Генеральний медіа партнер:
Офіційний медіа партнер:
Інформаційні партнери: