MediaComSummit-2013 – выстраиваем диалог индустрии и законодателей

 Стала известна программа MediaComSummit-2013, который будет проходить в Алуште (АР Крым) 29 мая 2013 года и является ключевым мероприятием наиболее масштабного межиндустриального  медиасобытия весны СrimeaMediaCom.

Виталий Гордузенко: «Без запуска исследования цивилизованного развития рынка региональной ТВ-рекламы не будет»

30-31 мая  на Конгрессе Независимой ассоциации телерадиовещателей, который состоится в рамках СrimeaMediaCom, впервые состоится презентация проекта нового исследования регионального телесмотрения разработанного Исследовательским центром НАМ.

CrimeaMediaCom – головна медіаподія травня

Чого прагнутиме аудиторія 2020? Якими є перспективи мультиплатформенності в Україні? Яким галузь та регулятори бачать майбутнє медіа? Відповіді на ці та інші питання можна отримати на найбільшій міжгалузевій медіа-події СrimeaMediaCom, яка вперше проходитиме в Алушті (АР Крим) з 28 травня по 1 червня 2013 року. Сайт  заходу - http://www.crimeamedia.com.

Конгрес Незалежної Асоціації телерадіомовників відбудеться в Криму у межах CrimeaMediaCom

VI традиційний Конгрес Незалежної асоціації телерадіомовників відбудеться 30-31 травня 2013 р. у Криму, в м. Алушта, у рамках масштабного медійного проекту CrimeaMediaCom.

День радіо на V Конгресі НАМ: зіркові ведучі, креативні директори та іноземний футуролог

Радіо день на V Конгресі НАМ розпочався з дискусії керівників радіостанцій на тему «Музика + (що шукає радіослухач, окрім музики)». Роман Заяць, керуючий партнер MJoy Radio (м. Львів), переконаний, що не варто недооцінювати значимість на радіо музики, на його думку, вдало підібраний плей-лист – це 80% успіху радіостанції. 

Секції

Взяти участь
Організатор:
Партнери:
За підтримки:
Генеральний телевізійний партнер:
Генеральний медіа партнер:
Офіційний медіа партнер:
Інформаційні партнери: