Про культуру споживання платного контенту на CrimeaMediaCom

 Чого прагнутиме аудиторія ТБ у 2020 році? Які перспективи мультиплатформенності в Україні? Як змінюються звички споживання контенту? Учасники дискусії «Тенденції розвитку медіа та телекомунікацій» шукали відповіді на ці запитання, завершуючи Саміт конференції CrimeaMediaCom, який відбувся 29 травня в Алушті.

CrimeaMediaCom – міжіндустріальну дискусію розпочато

 29 травня у Алушті розпочався перший міжіндустріальний захід CrimeaMediaCom. Організатори заходу – Незалежна асоціація телерадіомовників, Асоціація «Укртелемережа», Асоціація правовласників та постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України.

VI Конгрес НАМ для ТБ: аудиторія нішевих каналів, альтернатива цифровому наземному ТБ, гіперлокальність для регіональних каналів

 Конгрес НАМ традиційно об’єднує галузь теле- та радіомовлення для обговорення проблем розвитку вітчизняного телерадіопростору. Програма дводенного заходу містить як спільні заходи для телебачення та радіо, так і спеціалізовані секції виключно для ТБ.

VI Конгрес НАМ для радіо: ліцензування, дослідження регіонального радіослухання, реклама, маркетинг, інновації

 Конгрес НАМ традиційно об’єднує галузь теле- та радіомовлення для обговорення проблем розвитку вітчизняного телерадіопростору. Програма дводенного заходу містить як спільні заходи для телебачення та радіо, так і спеціалізовані секції виключно для радіомовлення.

Елена Бондаренко: «Проект закона «О телевидении и радиовещании» может быть доработан к концу лета»

 29 мая на СrimeaMediaCom состоится обсуждение новой редакции Закона о Телевидении и радиовещании. Концепцию законопроекта представит Первый заместитель главы Комитета Верховного совета Украины по вопросам свободы слова и информации Елена Бондаренко.

Секції

Взяти участь
Організатор:
Партнери:
За підтримки:
Генеральний телевізійний партнер:
Генеральний медіа партнер:
Офіційний медіа партнер:
Інформаційні партнери: