Про спірні питання нового проекту ЗУ «Про телебачення та радіомовлення» на CrimeaMediaCom

Олена Бондаренко, перший заступник глави Комітету Верховної ради України з питань свободи слова та інформації, на MediaComSummit-2013 першого міжіндустріального проекту CrimeaMediaCom, який відбувся 29 травня 2013 року в Алушті, розповіла про аспекти нового проекту закону «Про телебачення та радіомовлення», над яким закінчує працювати робоча група у Парламенті. 

 

VI Конгресс НАМ: Общинное вещание в Европе глазами создателя и очевидца

О развитии общинного вещания (community broadcasting) в Европе на VI Конгрессе Независимой ассоциации телерадиовещателей рассказывает Cтив Бакли, експерт Рады Европы, директор компании CM Solutions (Великобритания). Далее – прямая речь.

VI Конгрес НАМ: Презентація нового дослідження регіонального телебачення

Регіональне телебачення матиме свою систему вимірювання. Про це заявив на VI Конгресі Незалежної асоціації телерадіомовників,  Віталій Гордузенко, керівник Дослідницького центру НАМ, презентуючи новий проект дослідження локального телебачення TV-Local. 

VI Конгрес НАМ: Громадське мовлення можливе зусиллями комерційних регіональних мовників

Про можливості створення в Україні громадського мовлення та досвід його впровадження у Великобританії вели мову на VI Конгресі НАМ, який відбувся 30-31 травня 2013 в Алушті у рамках міжіндустріального проекту CrimeaMediaCom.

Точечные изменения радио и ТВ не помогут – нужен новый, рабочий, погрессивный Закон, одобренный отраслью

 30 мая в Алуште начал работу VI ежегодный Конгресс НАМ, объединяющий представителей теле- и радиокомпаний Украины для обсуждения важних вопросов развития отрасли. В работе Конгресса приняли участие более 50 руководителей отечественных ТРК. В этом году Конгресс НАМ происходил в рамках проекта CrimeaMediaCom.

Секції

Взяти участь
Організатор:
Партнери:
За підтримки:
Генеральний телевізійний партнер:
Генеральний медіа партнер:
Офіційний медіа партнер:
Інформаційні партнери: